Şu anda Projeler bölümünde "Sakaryarehberim.com/emlak" sayfamızı inceliyorsunuz
Ana Sayfa \ Tüm Projeler \
 Hızlı Erişim
Hakkımızda

Hizmetlerimiz

Projelerimiz

Web Sitesi Referanslarımız

Tüm Referanslarımız

Video Galeri

Web Sitesi Paketlerimiz

Promosyon & Hediyelik Ürünler

Kredi Kartıyla Ödeme

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Sıkça Sorulan Sorular

Müşteri Yorumları

Kariyer

Bize Ulaşın

Sakaryarehberim.com/emlak
Geri Dön
Emlakçıları Birleştiren Emlak Portalı

PROWEB'in ürettiği özel yazılımlardan biri de emlakçıları ve emlak satanları bir araya toplayan dev emlak portalıdır.

Emlak Portalı (Emlak Sitesi / Yazılımı / Scripti)


Bu sistem %70 oranında dinamik bir yapıdadır. Bu yazılım sürekli test edilmiş, devamlı olarak geliştirilmiştir. Şu an piyasada yer alan emlak scriptlerinin en iyilerindendir. Bu yazılım iyi bir şekilde işletildiğinde kısa süre içinde kendini amorti edebilmektedir.

Emlak Modülü  
  
Emlakçı, İnşaatçı veya Bireysel Olarak Üye Olma, Kontör Satın Alma, Harcama, Paket Satınalma, Kontrol Panelini Kullanma, İlan Ekleme, Silme, Gündeme Taşıma İlanları Vizyona, Vitrine Alma İlana Mesaj Yollama, İlana Gelen Mesajları Okuma İlana Çoklu Resim Ekleme, Google Haritası Ekleme Hızlı Emlak Bulma Sayfaları Hızlı Arama, Detaylı Arama Emlakçıdan İlanlar, Sahibinden İlanlar Marka Projeler, Detaylı Sergileme, Kontrol Panelden Düzenleme Üyelik ve Reklam Paketleri Ekleme, Düzenleme, Sergileme Emlakların Arasına Dağıtılmış Reklamlar Yeni Sayfa Oluşturma, Haber Duyuru Ekleme Kayan İlanlar Ayrı ve Detaylı Kontrol Panel Yetkilendirme Sistemi Üye Takip Sistemi İlan Siparişleri Takibi Onay Bekleyen Siparişler Onay Bekleyen Üyelikler Kontör Alım ve Harcamaları Duyuru ve Kural İhlal Sistemi Eski Siparişlerin ve İlanların Takibi Firma Mesajlarını Takip, Parametre Ayarlamaları, Emlak Durumu, Para Birimi, Emlak Kategorileri, İl, İlçe, Semt, Emlak Tapu Durumu, Emlak Kat Bilgisi, Emlağın Bulunduğu Kat, Emlak Kullanım Durumu, Emlak Yapı Tarzı, Emlak Konum Bilgisi, Doğa Çevre Özellikleri, Emlak Özellikleri, İşlem Tipi, Arza Özellikleri, Devir Satış Durumu, Tesis Özellikleri, Müşteri Temsilcileri, Devremülkler ve Özellikleri, Emlak Isıtma Sistemi, Üyelik Paketleri, Proje Özellikleri, Emlak Oda Bilgisi, Emlak Yaşı, İlan Paketleri, Kontör Paketleri Ön Sayfalar


Teknik Destek Durumu Nedir?
PROWEB; bu yazılımı satın alan firmanın sunucusuna kurulumu gerçekleştirdekten sonra 15 günlük zaman dilimi içinde hatalarla ilgili istekleri değerlendirir. Daha sonraki talepler teknik servis ücreti üzerindne değerlendirilir.
 
Lisans Hakkı Nasıl Korunmaktadır?
Bu yazılım sadece bir sitede kullanılmak üzere verilmektedir. Başka bir sitede kullanılmak üzere kopyalama durumunda her domain başına + 500 TL lisans ücreti ödeme koşulu bulunmaktadır. İzinsiz (kısmen ya da tamamen) kopyalama durumunda cezai yaptırım uygulanmaktadır.