Şu anda "Sakarya Web Tasarım" sayfamızı inceliyorsunuz
Ana Sayfa \
 Hızlı Erişim
Hakkımızda

Hizmetlerimiz

Projelerimiz

Web Sitesi Referanslarımız

Tüm Referanslarımız

Video Galeri

Web Sitesi Paketlerimiz

Promosyon & Hediyelik Ürünler

Kredi Kartıyla Ödeme

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Sıkça Sorulan Sorular

Müşteri Yorumları

Kariyer

Bize Ulaşın

Sakarya Web Tasarım
Geri Dön
Sakarya Web Tasarım sitesine gelme amacınız, tahminimizce bir web sitesi yaptırmak, ve Sakarya'da Web Tasarım Firması arıyorsunuz. Tam olarak doğru yerdesiniz.

PROWEB Mühendislik olarak siz değerli müşterilerimize uzman kadromuzla Web tasarımı ve Web yazılımı alanlarında Sakarya web sitesi yapan firmalar arasında en iyiler arasında yer alarak hizmet veriyoruz.

Bir web siteye ihtiyacınız olduysa tebrikler, siz artık büyük ve kurumsallaşan bir firmasınız. Sakarya web tasarım işlerimizi yüksek hassasiyetle uzman grafikerler ve uzman yazılımcılarımızla yapılabilecek en hızlı şekilde yapıyoruz.
Başlıca Web Sitesi İçerik Türleri Şunlardır;

E-ticaret Web Sitesi: Kullanıcıların ürün alabilecekleri sitelerdir. İçerisinde alışveriş sepeti olan ya da kredi kartı bilgisi istenen web siteleridir.

Business Web Sitesi: Business web siteleri, iştelmeleri temsil etmek için kurulmuş web siteleridir. Bu web sitelerinin içerisinde işletme markası, ürün ya da hizmetlerinizi açıklar.

Broşür Sitesi: Businnes web sitelerinin daha basit versiyonu olarak düşünebilirsiniz. Bu sitede iletişim bilgilerinizi ve yapılan işin temelini paylaşabilirsiniz.
    
Web Sitesi Tasarım Türleri;

Sabit Tasarım: Sabit tasarım düzeni adı üzerinde sabit bir tasarımı vardır, yani siz sitenin boyutlarını küçültüp büyütseniz bile site boyutu aynı kalır.

Duyarlı Tasarım: Bu tasarımda amaç bilgisayar, telefon tablet gibi cihazlarda tarayıcı boyutu değiştikçe farklı içerikleri görüntüler.

Esnek Tasarım: Tarayıcı yeniden boyutlandırılırken içerik boyutu değiştiğinde site genişliği doldurulması için yayılır. Bütün web sitelerinin iyi çalışmasına yardımcı olur. Çoklu genişlik ayarlamak için kullanılan tasarım biçimidir.

Responsive (Uyumlu) Web Tasarım Nedir?

Bütüm mobil cihazların çözünürlükleinde sorunsuz bir biçimde sözükmesini sağlar. Responsive tasarımı ve kodlarıyla yapılan web sayfaları geri dönüş olarak çok olumlu sonuçlar vermekte.İlgili Görseller