Şu anda "Sıkça Sorulan Sorular" sayfamızı inceliyorsunuz
Ana Sayfa \
 Hızlı Erişim
Hakkımızda

Hizmetlerimiz

Projelerimiz

Web Sitesi Referanslarımız

Tüm Referanslarımız

Video Galeri

Web Sitesi Paketlerimiz

Promosyon & Hediyelik Ürünler

Kredi Kartıyla Ödeme

Sosyal Medyada Bizi Takip Edin

Sıkça Sorulan Sorular

Müşteri Yorumları

Kariyer

Bize Ulaşın

Sıkça Sorulan Sorular
Geri Dön
Bir domain nasıl alınır?
Domain alma işlemi; çok zor olmayan bir işlemdir. http://www.ihs.com.tr/ http://www.rh.com.tr/ http://www.natro.com gibi servislerden domain alabilirsiniz.

Google aramalarında neden çıkmıyorum?
Google aramalarında çıkabilmeniz için siteniz ile ilgili title denilen anahtar kelimelerin iyi yazılması gerekmektedir. Google bu anahtar kelimeleri tarayarak web sitenizin arama sonuçlarında çıkmasını sağlar. Yine Google reklamları sayesinde de belirlediğiniz kelimeler ile arama yapıldığında sponsor bağlantı olarak çıkmanız mümkündür.

Web site değişiklikleri ücretli midir?
Web sitenizi bitirip size teslim ettikten sonra 15 günlük bir test süresi bulunmaktadır. Bu süre içinde ihtiyacınıza yönelik değişiklikler ücretsizdir. Bunun dışında yapılan diğer değişiklikler, değişiklik çeşidine göre firmamızca ücretlendirilir.

Web sitesi nedir?
Web sitesi, sizin dünya ile iletişiminizi sağlayan bir alandır. Web siteniz bir açıdan sizin kartvizitinizdir. Sitenizin ziyaretçileri; firmanız, ürünleriniz ve yaptığınız işler hakkında kolayca fikir sahibi olacaktır. Bunun dışında sitenize entegre edilen yazılımlar sayesinde iletişim, sipariş, anket gibi özellikler ile daha çok kitleye ulaşabilirsiniz.